Impregnacja

Impregnacja ciśnieniowa jest nowoczesną i skuteczną metodą zabezpieczania drewna przed degradacją spowodowaną działaniem owadów, grzybów oraz bakterii, a także przed, ogniem, czy wilgocią i innymi czynnikami zagrażającymi jego strukturze.

Impregnat wtłaczany pod ciśnieniem zabezpiecza drewno dogłębnie, umożliwiając długotrwałe składowanie drewna na placu budowy, bez zagrożenia jego zniszczeniem. Tą metodą zaimpregnować można zarówno drewno suche, jak i mokre, czy też zmrożone.

Pracujemy zarówno na drewnie z własnych składów – impregnując na życzenie m.in. drewno konstrukcyjne (więźby dachowe etc.); a także na drewnie dostarczonym nam przez Klienta. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, zapewniającym precyzję pracy. Stosujemy wyłącznie najlepsze na rynku środki impregnujące, które posiadają wszystkie wymagane atesty. Zlecenia realizujemy w krótkim terminie.

Każdemu Klientowi zapewniamy indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb, profesjonalne doradztwo techniczne, jak również konkurencyjne warunki finansowe współpracy.